Akademia Biznesu Piotra Michalaka – czy warto wziąć udział w niej udział?

Być może nazwisko „Piotr Michalak” nic dla Ciebie nie znaczy – dlatego warto się zapoznać z niniejszym wpisem. Jeżeli wiesz, kim jest Piotr to tym bardziej go przeczytaj! Akademia Biznesu to jego flagowy produkt.

Kim jest Piotr Michalak?

Artykuły Piotra zacząłem czytać już kilka lat temu, a półtora roku temu zacząłem z nim współpracę przy ciekawym projekcie: MBA. Pół roku później Piotr zaprosił mnie do pomocy w swoim nowym pomyśle – Akademia Biznesu Piotra Michalaka.

Piotr rozpoczął swoją karierę od bycia marketerem internetowym i pomocy innym w „zagospodarowaniu” Internetu. Posiada listę ponad 30 tys. subskrybentów i oferuje szkolenia. Dawniej były to typowe szkolenia przez Internet polegające na zobaczeniu wideo, odsłuchania nagrania, czy możliwości ściągnięcia ebooka, czy innego rodzaju pliku. Stopień zaawansowania szkoleń ciągle rośnie. Najnowszy produkt firmy Michalaka to Akademia Biznesu.

Czym jest Akademia Biznesu?

Jest to program szkoleniowy, który prowadzony jest przez Internet. Czym się różni od zwykłych tego typu programów napiszę w dalszej części tego wpisu. Jak nazwa wskazuje, program ten jest kierowany do przedsiębiorców. Piotr Michalak stawia dodatkowy warunek – firma przedsiębiorcy winna zarabiać między 200 tys. zł, a 10 mln zł rocznie. Czyli jest to program dla małych i średnich firm. Osobiście uważam, że duża firma też może na nim skorzystać. Jest to jednak dla niej trudniejsze, ponieważ duże firmy mają większe problemy ze wdrażaniem zmian oraz z podejmowaniem decyzji. W małych i średnich firmach zwykle jest właściciel lub niewielka liczba współwłaścicieli, której łatwiej to zrobić. W takich firma jest również łatwiej przełamać stereotypy i zmienić paradygmaty.

Wydawać by się mogło, że w programach szkoleniowych przez Internet nie można wymyślić nic nowego. Piotr stworzył nową jakość. Akademia Biznesu Piotra Michalaka to bardziej platforma na której dzieje się nauka niż tylko program szkoleniowy. Znajdują się tam oczywiście nagrania wideo, dźwiękowe, czy materiały do ściągnięcia, ale nie tylko. Podejście jakie prezentuje jest zgodne z Cyklem Kolba. Jest on uważny za jedno najlepszych modeli uczenia się dorosłych. Zakłada, że dorośli uczą się korzystając z czterech etapów: doświadczenia, refleksji, tworzenia teorii nt. doświadczenia i pragmatycznego zastosowania. Akademia Biznesu doskonale wpisuje się w taki sposób przekazu wiedzy. Opinie jakie o programie pozostawili uczestnicy jego poprzedniej edycji mówią same dla siebie.

Piotr jest tak pewny swojego produktu, że daje dwie gwarancje. Pierwsza jest dość częsta w internecie i polega na gwarancji satysfakcji, z której możesz skorzystać w ciągu 30 dni od rozpoczęcia programu. Jeżeli w tym czasie program Ci się nie spodoba lub uznasz, że nie jest dla Ciebie, to Piotr zwróci Ci wpłacone pieniądze. Tak jak napisałem – to żadna nowość.

Innowacją jest druga gwarancja: Michalak obiecuje, że albo Akademia Biznesu pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż dwukrotnie, albo zwraca pieniądze!

Tak, albo Akademia Biznesu pozwoli Ci dobrze zarobić, albo nie płacisz!

Gwarancja osiągnięcia rezultatów jest unikatowa na rynku dlatego mogę śmiało polecać to co oferuje Akademia Biznesu.

Jak napisałem na początku Akademia Biznesu to w małej części również moje dzieło. Mam z tym produktem pewien problem – Akademia Biznesu jest droga. Jak zwrócił mi uwagę jeden z moich klientów, któremu opowiadałem czym jest Akademia Biznesu – to może być sposób na osoby, które nie przykładają się do nauki. Będzie im po prostu żal wydanych pieniędzy!

Żeby było jasne – jeżeli dokonasz zakupu tego programu korzystając z linku, który umieściłem w tym wpisie – ja otrzymam prowizję. Jednak polecam ten produkt nie tylko dlatego. Robię to ponieważ uważam, że Akademia Biznesu jest warta i daje szybkie i duże rezultaty.

Jak być może się zorientowałeś/aś, na moim blogu polecam tylko to co sam sprawdzę lub tworzę. Z czystym sumieniem polecam wzięcie udziału w Akademii Biznesu.

Twój konsultant

Jacek

PS. Piotr przeprowadził ze mną niedawno Wywiad. Czy warto przeczytać? 😉

6 komentarzy

  1. Patrycja 18 września 2015
    • Jacek Branas 23 września 2015
  2. Kuba 22 września 2015
    • Jacek Branas 23 września 2015
  3. Kinga 24 września 2015

Leave a Reply